Mgiełki zapachowe

Sortuj wg

Filter by price

Mgiełki zapachowe do pomieszczeń to unikatowy produkt

Mgiełki zapachowe do pomieszczeń są bardzo popularne np. we Francji (fr. parfums d’ambiance), tworzą niepowtarzalny nastrój. Wystarczy spryskać otoczenie wybranym zapachem, by się zrelaksować, dodając energii lub też zachwycić gości pełnym elegancji aromatem unoszącym się w domu.

Ręcznie robione zapachowe mgiełki do pomieszczeń to idealny pomysł na prezent

Mgiełki zapachowe do wnętrz są  wspaniałym pomysłem na prezent. Możesz podarować zapach do domu Mamie, koleżance, współpracownikowi. W naszym sklepie internetowym możesz kupić zapachowe mgiełki do wnętrz,, które nadają się także dla wegan, ponieważ przy ich produkcji nie cierpi żadne żywe zwierzę. Powstają one w duchu zero waste, ograniczamy ilość wytwarzanych podczas produkcji odpadów, a zamówienia pakujemy w kartony z odzysku.

Elegancki zapach do domu inspirowany Francją

Do produkcji naszych mgiełek do wnętrz używamy kompozycji sprowadzanych z Grasse, światowej stolicy perfumiarstwa. Dzięki temu nasze mgiełki do pomieszczeń pachną intensywnie i długo. 

Zapach do wnętrz Warm Soul to wyjątkowy dodatek do Twojego domu. Nasze ręcznie robione mgiełki możesz wykorzystać w pracy, podczas praktyki jogi, przed wizytą gości, a także kiedy chcesz się zrelaksować i otoczyć pięknym aromatem.